Alışveriş Merkezi Temizliği

Alışveriş Merkezi Temizliği

Alışveriş merkezi temizliği

Günümüz alışveriş dünyasında artık AVM'ler gözbebeğimiz haline geldi. Şehrin en önemli noktalarında bulunan, hem parekende satışa  dönük hem de aynı zamanda restorantlarda yemek yiyebileceğiniz, keyif alabileceğiniz mekanlar. Dikkat ettiyseniz temizlik konusu AVM'lerin en çok önem verdiği konulardan biridir. AVM'lerin hem zemin temizliği, hem dış cephe temizliği hem de donanımlarının hijyenik olması önemlidir.

AVM'lerde profesyonel temizlik

Temizlik konusunda çok uzun bir süredir hizmet veren bir temizlik şirketi olarak, Ay Temizlik alışveriş merkezi temizliği alanında da hizmetini sürdürüyor. Günde binlerce, on binlerce kişinin ayak bastığı ve inanılmaz bir ziyaretçi sirkülasyonunun olduğu bu noktalarda düzenli bir temizlik hizmeti kaçınılmazdır. İnsanlar için alanın çekici olması için, AVM'lerin güzel gelmesi için temizlikte işi ehline bırakmak gerekiyor!

AVM temizlik personellerinin dışında bambaşka bir hizmet

Her AVM'de düzenli çalışan temizlik personeli yer alır, ancak temizlik hizmeti kapsamımız gelişmiş ekipmanlar, alanında deneyimli geniş bir ekip aynı zamanda büyük işlere odaklı profesyonel kadromuz ile karşınızda yer alıyor… Ay Temizlik, birçok şehirde birçok büyük AVM'nin temizlik ihtiyacını periyodik dönemlerle karşılıyor. Bugüne kadar temizlik faaliyetlerinin hepsinde insanların görüşleri son derece olumlu olmuştur. Eğer çok iyi bir sonuç almak istiyorsanız, AVM ya da diğer bölgelerde gerçekten temizlik konusunda iyi bir sonuç almak istiyorsanız firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Alışveriş merkezleri temizliği fiyatları

AVM temizlik hizmetleri alanında sayılı birkaç firmadan biri olarak, fiyat konusunda makul rakamlara sahibiz. AVM'nin büyüklüğüne, temizlik kapsamına (zemin temizliği, talep edilirse dış cephe ve cam temizliği) göre değişen bütçeler, temizlikte en iyi sonucu almanız için makul olacaktır. Eğer AVM temizliği talebiniz varsa firmamız ile iletişime geçebilir ve hemen bir teklif alabilirsiniz.  


Teklif Formu

Ücretsiz Keşif Talebi


Sosyal Medya'da Paylaş