Duvar Ve Tavan Temizliği

Duvar Ve Tavan Temizliği

Duvar ve tavan temizliği

Ev içinde temizlemesi en sıkıntılı bölümler ulaşmanın en zor olduğu duvarlar ve tavanlardır. Duvar ve tavan temizliği noktasında gerçekten zorlu süreçler olur. Bu yüzden hiçbir ev hanımı, özellikle çalışan hanımlar bu temizliğin üstesinden gelemez. Bu noktada en büyük yardımcınız temizlik şirketleridir. Temizliği profesyonel bir şekilde yürüten bu şirketler arasında Ay Temizlik de yer almaktadır.

Duvarlarınızdaki lekelere elveda

Bir ev ne kadar şık olursa olsun, evin duvarlarının temizliği iyi değilse, lekeler görünüyorsa ya da çeşitli izler varsa bu ev için olumsuz bir görüntü yaratır. Bunu ortadan kaldırmak için kaliteli ekipmanlarımız, profesyonel temizlik kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Duvar ve tavan temizliği konusunda bir numara olan Ay Temizlik bugün birçok evin duvarlarını ilk günkü haline getirdi, birçok tavanda yer alan kiri, lekeyi ve diğer envai çeşit sorunu çözdü.

Uygun fiyatlar

Duvarların ve tavanların temizliği noktasında piyasanın en iyi fiyatlarını sunan Ay Temizlik, gerçekten verdiğiniz paraya değecek bir temizlik hizmeti yürütüyor. Ev ortamında herhangi birinin, hatta eve gündelik olarak tuttuğunuz temizlik çalışanının bile üstesinden gelemeyeceği bu zor konunun ancak biz üstesinden geliriz. Ofis temizliği, cami, fuar alanı, hastane ve okul temizliği gibi, dış cephe temizliği gibi birçok temizlik faaliyet alanında hizmet gösteren bir temizlik şirketi olarak Ay Temizlik, duvar ve tavanın temizlik ve bakım işlemlerini çok kısa süreler içerisinde tamamlayan, teslim eden ve hayat kalitenizi yükseltmek için çabalayan bir yapıdır.

Hemen ulaşın, gelip temizleyelim!

İnternet sitemiz üzerinden tavan temizlik ve bakımı, duvar temizliği gibi konularda hizmet talebinde bulunmak için tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşmak. Gün içinde dönüş yaparak hem fiyat teklifimizi hem de temizlik sürelerini size anlatıyor, müsait olduğunuz en uygun anda gelip tüm temizlik işlemlerini, bakım faaliyetlerini hallediyoruz.

 


Teklif Formu

Ücretsiz Keşif Talebi


Sosyal Medya'da Paylaş