Ev Temizliği

Ev Temizliği

Hayatımızın büyük bir kısmını sürdürdüğümüz evlerimizin, hijyenik ve sağlıklı bir yaşam alanı olması önemlidir. Bunun için haftalık, günlük periyotlarla temizlik yapmamız gerekir. Ancak çalışan bir kadının olduğu evde, ya da temizlik için fırsat ve enerji bulamayan bir kişinin evinde temizliğin aksamaması gerekiyor. Bunun için son yıllarda insanlar temizlik şirketleriyle çalışmaya başladı.

Temizlik şirketi olarak ne yapıyoruz?

Ay Temizlik olarak birçok farklı temizlik talebine göre, profesyonel kadromuzla temizlik hizmeti sunan bir yapıyız. Temizlik hizmeti konusunda en önemli noktalar işin kalitesi, verilen ücretin karşılığında istenen hizmeti alabilmek ve güvenilirliktir. Bir kere temizlik hizmeti alan bir müşterimizin birçok defa ulaştığı, temizlik şirketi olarak sunduğumuz kaliteden son derece memnun olmuş müşterilerimiz sayesinde birçok referans, güler yüzlü dost kazandık.

Ev temizliği fiyatları

Profesyonel temizlik hizmetlerimizde en çok öne çıkan alt başlıklarımızdan biri olan ev temizliğinde, fiyatlandırmalar sabit değildir. Rezidans dairesi temizliği, 1+0 evler, 2+1 ve 3+1 gibi değişen ev modelleri, temizlenecek alana göre fiyatlandırma da değişmektedir. Ancak kalitesi her zaman en üst noktadadır. Ev temizliği konusunda en iddialı firmalardan biri olarak, Ay Temizlik olarak evlerinizi adeta kendi evimizcesine sahipleniyor, büyük bir özveri ile temizliyor ve sizlere pırıl pırıl sunuyoruz.

Evde yaşayanların sağlığı için hijyenik evler

Özellikle küçük çocukların yaşadığı evlerde, bakterilerin ürediği ve sağlık açısından tehlike doğrudan durumları ortandan kaldırmak adına ev temizliği son derece mühim bir konu. Haftalık olarak, iki haftalık olarak talep edebileceğiniz ev temizlik hizmeti ile iş yaşamınızdan geriye zaman kalmasa bile, evinizi temizlemek için ağır bir yükün altına girmemiş olsanız bile tek bir toz tanesi bile olmayan, pırıl pırıl, havası sağlık kokan evler sizleri bekliyor olacak.

Ev temizliğinde bulaşık ve diğer konular

Talep ettiğiniz taktirde, temizlik personellerimiz evinizdeki bulaşık, ütü gibi konularda da çalışmaktadır. Ay Temizlik markası ile yükselen, kalitesi ile kulaktan kulağa yayılan ev temizliğinde sizi memnun edebileceğimiz her hizmeti sunuyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçin. 


Teklif Formu

Ücretsiz Keşif Talebi


Sosyal Medya'da Paylaş