Halı ve Koltuk Yıkama

Halı ve Koltuk Yıkama

Halı ve koltuk temizliği

Temizlik şirketleri arasından verdiği hizmetin kalitesi ile sıyrılan firmamız, ev ve ofis temizliğinden tutun hastane ve otel temizliğine, ibadethane ve avm temizliğine kadar çok geniş kapsamda bir hizmet sunuyor. Bu hizmetlerin arasında ev içinde temizliği belki de en zorlu konu olan halılar ve koltukların temizliği de yer alıyor.

Halı ve koltuklarınız pırıl pırıl olsun

Evin belki de en önemli öğelerinden olan halılarımız ve koltuklarımız, temizlikleri uzun periyotlarla gerçekleşen ancak zorlu süreçlere sahip olan şeylerdir. Halılarınızın temizliğini, bunun dışında hem yeni hem de eski koltukların en ince detaylarına kadar temizlenmesini üstleniyoruz.

Koltuk ve halılarınız deforme olmadan temizlensin

Bazı temizlik şirketleri, bu hizmeti sunan dükkanlar temizliği yapıyor, ancak halılar evinize geldiğinde korkunç bir manzara ile karşılaşma ihtimaliniz de var! Halıların ve koltukların deforme olması durumunda temizlik, daha çok zarara yol açıyor! Böyle bir durumla karşılaşmamak için işinin ehli, alanında deneyimli bir temizlik şirketi ile çalışmanızı öneririz. Ay Temizlik olarak, temizlik konusunda uzun süredir sunduğumuz hizmetle birçok evin halılarını, koltuklarını ilk günkü temizliğine, kalitesine döndürdük.

Çalışan ev hanımları için büyük dert sona erdi

Çalışan kişiler için halı ve koltuk yıkama süreçleri belki de en zorlusu. Ancak ne işinize engel olarak ne de evdeki düzeninizi bozarak hızlı bir şekilde halılarınızı çok iyi bir şekilde yıkıyoruz, koltuklarınızın en ince detaylarına kadar temizlik yapıyoruz. Kaliteli, profesyonel bir temizlik şirketi olarak misyonumuz temizlenecek ürün ve alanları, kendi evimizcesine sahiplenerek temizlemektir.

Halı ve koltuk yıkama ücretleri

Halıların temizliklerinde birçok yerde olduğu gibi ücretler metrekare alanına göre verilmektedir. Ancak koltuk için aynısı geçerli değildir, en net fiyat teklifi için yapmanız gereken hemen site üzerinden ya da telefon numarası ile anında bize ulaşmaktır.   


Teklif Formu

Ücretsiz Keşif Talebi


Sosyal Medya'da Paylaş