İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Yeni bir eve adım atarken herkes bir heyecan taşır… Ancak gözümüzü korkutan bir şey vardır ki o da yeni bir evin, inşaat ardından taşıdığı dağınıklık. Moloz parçaları, asla bitmeyecekmiş gibi görünen toz birikintileri. Ancak üzülmeyin, birçok konuda temizlik hizmetinin sunulduğu, yaşam alanlarınızı pırıl pırıl, hijyenik bir ortama dönüştürmeyi amaçlayan temizlik şirketi hizmetleri arasında inşaat sonrası temizlik de yer alıyor. İnşaattan yeni çıkmış, kabası ya da ince işçiliği bitirilmiş evlerinizde inşaattan geriye kalan tüm sıkıntılı işleri, profesyonel temizlik personel ekibimizle birlikte biz hallediyoruz!

İnşaattan çıkan evlerinizi temizliyoruz

Bir evi temizlemek emek ister, efor ister ancak inşaat sonrası bir evi temizlemek ise bir kişinin kolay kolay altından kalkabileceği türden değildir. Bunun için, profesyonel temizlik hizmetleri sunan Ay Temizlik olarak müşterilerimize, inşaat sonrasında temizlik hizmeti de sunuyoruz. Molozların kaldırılması, evin içindeki tüm tozun, kumun ve diğer inşaat malzemelerinin kaldırılması ve bunların taşınması gibi konularda hem çok hızlı, hem de güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

Kısa sürede biten temizlik!

Yeni evinize kavuşmanız ve tüm heyecanı ile yeni eşyalarınızı yerleştirmeniz için, adeta bir enkaz gibi görünen inşaat sonrası evlerinizi temizlik şirketi noktasında birçok referansı olan bir şirket olarak, en iyi şekilde, en yüksek kalitede temizliyoruz. Temizlik elemanlarımızla anlaşılan süre zarfı içerisinde evlerinizde bir toz parçası bile bırakmıyor, size yeni evinizi harika bir şekilde teslim ediyoruz.

İnşaat sonrası temizlik ücretleri

İnşaat sonrası ev temizleme konusunda bir temizlik şirketi arıyorsanız, bu konuda uzun yılların verdiği deneyim ve kalite olarak, Ay Temizlik olarak karşınızdayız. Temizlik ücretleri evinizin inşaat sonrası durumuna, alanına, oda sayısına göre değişebilmektedir, ancak bütçenizi aşacak rakamlar değil, inanamayacağınız derecede uygun fiyatlar söz konusudur. Detayları öğrenmek ve evinizi inşaatın tüm dağınıklığından arındırıp, pırıl pırıl görmek için hemen bize ulaşın. 


Teklif Formu

Ücretsiz Keşif Talebi


Sosyal Medya'da Paylaş