Okul - Yurt - Kampus ve Eğitim Merkezleri Temizliği

Okul - Yurt - Kampus ve Eğitim Merkezleri Temizliği

Öğrencilerin eğitim gördüğü, ya da eğitim dışındaki sosyal faaliyetlerini sürdürdüğü alanlar olan okullar, yurtlar ve kampüsler, sağlıklı ve düzenli bir yaşamın sürebilmesi adına temiz olmalıdır, bakımlı olmalıdır. Artık okullarda, yurtlarda ve kampüslerde genel anlamda temizliğin sürdürebilmesi adına ve orada yaşayanların hayatının en yüksek kalitede sürmesi adına periyodik olarak temizlik şirketleri tarafından sürdürülüyor.

Okullar, yurtlar ve kampüsler pırıl pırıl olsun!

Okul temizliği hizmetleri bazı okullar tarafından kendi barındırdıkları çalışanlarca sürdürülmektedir ancak bu her zaman verimli sonuç veremeyebiliyor. Temizlik hizmeti sunan ve uzun bir süredir faaliyette olduğu bu alanda birçok mutlu müşteriye sahip olan Ay Temizlik olarak, ofis, fabrika, ev ya da zemin temizlik ve bakımı gibi hizmetlerin dışında aynı zamanda eğitim alanları için, öğrencilerin yaşam alanları için de temizlik hizmeti sunduğumuz okul, yurt ve kampüs temizliği gibi faaliyetlerle eğitim kurumları ile çalışıyoruz.

Kaliteli bir eğitim için temiz ortam

Psikolojiyi, verimi çok etkileyen bir durum olan okul temizliği, sınıfların içlerinden başlayarak koridorların, sosyal faaliyet alanlarının son derece hijyenik olması için önemlidir. İşimizi iyi yapan bir temizlik kurumu olarak, profesyonel temizlik elemanlarımız ile okulların, kampüslerin ve yurtların temizliklerini, bakımlarını en iyi şekilde yapıyoruz. Yerlerin silinmesinin yanı sıra camların temizliği, kapıların, okul mobilyalarının, sıraların ve tahtaların, gerektiği taktirde yatakların ve masaların temizliği Ay Temizlik kalitesi ile, zamanında ve istenildiği düzeyde sürdürülmektedir.

Güvenilir ve kaliteli temizlik hizmetinin sunulduğu bir firma ile çalışarak siz de son derece temiz, pırıl pırıl okullar, yurtlar ve kampüslere kavuşabilirsiniz. Bunun için firmamıza bilgi vermeniz, temizlik şirketinin temizliğini sürdürmesi gereken net alan bilgisini ve işin diğer detaylarını bize iletmeniz yeterlidir. Birçok müşteri, birçok iş ve birçok büyük referans ile eğitim kurumlarının gereken temizlik ihtiyacını en iyi şekilde yerine getirerek, öğrencilerimize harika yaşam alanları bırakıyoruz! 


Teklif Formu

Ücretsiz Keşif Talebi


Sosyal Medya'da Paylaş