Otel ve Tatil Köyleri Temizliği

Otel ve Tatil Köyleri Temizliği

Otel ve tatil köyleri temizliği

Tatil alanları, hepimizin yılın belli dönemlerinde gittiği yerler. Yılın belli bir dönemi, güzel bir şekilde vakit geçirmeye gelmiş insanların bulunduğu bu alanların temiz, hijyenik olmasının ise önemi çok büyük. Otellerin ve tatil köylerinin temizlik işlerinde artık otele ya da o turizm firmasına bağlı temizlik ekipleri, eskisi kadar tercih edilmiyor. Sebebi ise çok daha uygun bütçelerle, kaliteli ve güvenilir otel temizliği, tatil köyü temizliği işini üstlenen firmaların olması.

Temizlik şirketinin tatil beldelerinde hizmet verenleri çok fazla bulunmuyor, olanlarında ise kaliteyi belirli bir çizgide arıyorsanız seçenekler çok geniş değildir. Ancak Ay Temizlik olarak, tatil beldelerinde birçok otel ve tatil köyü ile temizlik hizmetleri konusunda uzun vadeli anlaşan, işini büyük bir taktirle, beğeni ile yürüten bir temizlik markasıyız.

Tatil köyleri temizlik hizmetleri

Ortak yaşam alanlarının temizliği, otelin her bölgesinin özenle temizlenmesi bunun yanı sıra mobilyaların temizliği, bakımı gibi konular son derece önem arz ediyor. Tatil köylerinin temizlik işleri konusunda Ay Temizlik talep edildiği taktirde standart otel temizlik hizmetlerinden olan oda ve diğer temizlik işlemleri ile ilgili de hizmet verebilmektedir. Bunun için firmamızla iletişime geçip bildirimde bulunmanız yeterlidir.

Uygun fiyata otel temizliği

Her ne kadar büyük, zorlu alanlar olarak gözükse de uzun bir süredir hem konut temizliği, hem ofis temizliği hem de okul, hastane gibi ortak yaşam alanlarının düzenli bir şekilde temizlenmesi konusunda hizmet sunan temizlik şirketimiz otel temizliğinde de tahmin edilenin çok altında bir bütçe ile çalışmaktadır. Eğer tatil köyleri ya da otellerin temizliği ile ilgili kurumsal, profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız Ay Temizlik olarak mailinizi, telefonunuzu bekliyoruz. Haftanın her günü iletişime geçebileceğiniz personellerimiz, temizlik alanında en iyi hizmeti sunan çalışanlarımızı kısa süre içinde yönlendiriyor, ve otelin temizlenecek alanına, kat sayısına göre verilecek teklife göre çalışmalarımız anında başlıyor. 


Teklif Formu

Ücretsiz Keşif Talebi


Sosyal Medya'da Paylaş