Sanayi Tipi Endüstriyel Temizlik

Sanayi Tipi Endüstriyel Temizlik

Üretim sektöründe faaliyet gösteren kurumsal firmaların tesis temizlik ihtiyaçları artık kurumsal, profesyonel temizlik şirketleri tarafından organize ediliyor. Hiçbir firma, endüstriyel temizlik faaliyetleri için kendi personel istihdam etmiyor. Bu konuda farklı firmalarla çalışmanın birçok avantajı var.

Ay Temizlik'ten endüstriyel temizlik hizmeti

Profesyonel temizlik faaliyetlerini birçok alt dalda sürdüren bir temizlik firması olarak Ay Temizlik, kurulduğu günden bu güne en kaliteli işleri çıkartıyor, hijyenik ev ve ofis ortamları yaratıyor. Endüstriyel temizlik noktasında da diğer işlerde olduğu gibi, anlaşılan iş süreleri zarfında aynı zamanda ya da belli periyotlarda tüm temizlik işlemleri sürdürülmektedir.

Sanayi tipi endüstriyel temizlik hizmeti kapsamında artık birçok firma, üretimin sürdürüldüğü alanları iş akışını yavaşlatmadan, işin kalitesine ya da tamamlanma sürecine olumsuz bir etkide bulunmadan profesyonel bir şekilde temizlik şirketlerinden temizlik desteği alıyor. Birçok temizlik personelimiz ile, farklı sektörlerden büyük referanslarımız ile ve en önemlisi uygun bütçelerle, endüstriyel temizlik işlerinizi üstleniyoruz.

İş alanlarınızın temizliği bize emanet

İş faaliyet sahalarında hiçbir sıkıntı yaşamamanız için, son derece kaliteli, tertemiz, pırıl pırıl alanlarda işlerinizi sürdürmeniz için sizde profesyonel temizlik ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bugüne kadar temizlik hizmetlerinde gerek standart ev temizliği için, gerek villa, gerek de ofis temizliği gibi alanlarda kendi yaşam alanlarımızmışçasına sahiplenerek, büyük bir özveri ile üstesinden geldiğimiz temizlik işlerinde tercih edilen temizlik firmalarının başında gelmekten gurur duyuyoruz.

Endüstriyel temizlik hizmeti ücretleri

Temizlik şirketi olarak her hizmetimiz için farklı bir ücret politikamız söz konusudur. Profesyonel endüstri alanları, tesis temizliği bütçeleri ise firmanız ile yapacağımız anlaşmaya göre değişiyoruz. Haftalık, aylık ya da daha farklı periyotlarda talep edebileceğiniz temizlik işlemleri için, tesisin büyüklüğü, temizlik işinin konsepti konusunda firmamıza ulaşarak bilgi verirseniz, size kurumsal temizlik faaliyetlerimiz için ücret teklifimizi iletebiliriz.

İnternet sitemiz üzerinden ya da telefon numaramız üzerinden bize anında ulaşarak bilgi verebilirsiniz…


Teklif Formu

Ücretsiz Keşif Talebi


Sosyal Medya'da Paylaş