Villa Temizliği

Villa Temizliği

Villalar kapsamlı bir şekilde temizlik yapmanın en zor olduğu alanlardan birisi. Villaların hiçbir eksik kalmadan temizlenmesi, mobilyaların tozlarının alınmasından tutun da camların silinmesine, yerlerin temizlenmesine kadar ciddi efor isteyen bir konu. Bu durumda birçok villa sahibi, bu zorlu temizliği temizlik şirketleri ile anlaşarak çözüyor. Villa temizliği günümüzde temizlik hizmeti sunan profesyonel temizlik firmalarının alt hizmetlerinden biri olmuştur. Villaların yoğun olduğu bölgelerde, ev sahipleri temizlik şirketleri ile anlaşmaktadır.

Villa temizlik hizmeti

Profesyonel bir şekilde temizlik hizmeti sunan firmamız, uzun bir süredir villa temizliği konusunda tecrübeli kadrosu ile hizmet veriyor. Villaların iç alan temizliği, bahçe bakımları, camların silinmesi, yerlerin kapsamlı bir şekilde silinmesi hizmet kapsamındadır. Bunun dışında ek olarak talep edilebilecek çamaşır, bulaşık ve ütüleme gibi hizmetler için firmamızdan bilgi almanız gerekebilir. Bu konudaki ücretlendirmeler değişmektedir.

Villa temizliğinde tek adres: Ay Temizlik

Standart daire temizlik hizmetleri, ofis temizliği ve villa temizliği gibi konularda kapsamlı hizmetleri ve düşük bütçe gereksinimi ile birçok kişinin profesyonel temizlik hizmetinde tercihi haline gelmiş Ay Temizlik ile, siz de villanızı, konutunuzu pırıl pırıl bir hale getirebilirsiniz. Kurumsal olarak çalışan bir temizlik şirketi olarak Ay Temizlik, sunduğu kaliteli temizlik faaliyetlerinde olduğu kadar aynı zamanda güvenilirlik de gerektiren personel kadrosu bazında en iyi şirkettir. Bu güne kadar asla olumsuz bir olay yaşanmamaktadır, villalarınızı kendi evimiz gibi benimsiyor, tüm detayları ile temizliğe girişiyor ve size harika bir şekilde teslim ediyoruz.

Villanızın temizlenecek katları, alanı ve temizlik konusunda gereken diğer tüm detayları verdiğiniz taktirde, bize iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilir ve profesyonel temizlik için fiyat teklifi alabilirsiniz. Bugüne kadar birçok semtte, birçok villa sahibinin temizlik konusunda güvendiği elemanlarımız ile kısa süre içinde en kapsamlı temizlikleri yapıyor, size harika yaşam alanları bırakıyoruz. 


Teklif Formu

Ücretsiz Keşif Talebi


Sosyal Medya'da Paylaş