Zemin Cilalama ve Bakım Temizliği

Zemin Cilalama ve Bakım Temizliği

Temizlik konusunda kapsamlı daire, villa ya da ofis temizliği gibi hizmetlerin yanı sıra son dönemde zemine yönelik temizlik çalışmaları da talep görmektedir. Özel hizmetler sunulan, zeminin çeşitli sosyal ya da sportif amaçlarla kullanıldığı bir işletme sahibiyseniz, son derece kaliteli bir şekilde zemin temizliği ve bakımı gibi konularda hizmet veren cilalama temizlik hizmetleri firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Temizlik hizmeti kapsamı

Marley ya da parke zemin gibi alanlar için sunulan, bunun yanı sıra diğer zemin türleri için de geçerli temizlik hizmeti kapsamında ilk olarak zemin cilalama hizmeti sunulmaktadır. Zeminin kullanımdan ötürü ya da geçen zamandan ötürü deforme olmaması adına periyodik şekilde cilalama işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Profesyonel bir şekilde daire, ofis, villa ya da inşaat sonrası temizlik gibi konularda hizmet veren bir temizlik şirketi olarak Ay Temizlik, müşterilerine en iyi hizmeti vermek amacı ile gece gündüz çalışıyor. Zemin temizliğinde temel faaliyetler zemin cilalama ve bakım temizliğidir.

Zemin cilalama

Belirli dönemlerde cilalanması gereken zeminlerinizi, hem temizleme hem de cilalama hizmetlerimizle ilk günkü gibi temiz, diri ve kullanışlı bir hale getiriyoruz. Son derece uygun cilalama ve temizlik hizmetlerimiz ile ilgili bilgi alarak, hemen temizlik talebi gönderebilirsiniz.

Bakım temizliği

Zeminlerinizin bakım zamanı gelmişse, artık bazı noktalarda aşınmalar ya da diğer deforme etkileri söz konusu olmuşsa profesyonel bir bakım temizliği ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir. Standart temizlik hizmetlerinin dışında, uygun fiyatlı zemin cilalama ve bakım temizliği hizmetleri ile Ay Temizlik'le siz de çalışabilir, birçok mutlu müşterinin arasına siz de isminizi yazdırabilirsiniz. Bakım ve cilalama işlemleri ile zeminlerinizin ömrünü uzatır, daha kullanışlı ve göze hitap eden bir konsept yaratabilirsiniz. Profesyonel temizlik kadromuz ile gece gündüz en iyisi için çalışıyor, her noktasını temizlediğimiz, bakım ve diğer faaliyetleri ile ilgilendiğimiz evleri, zeminleri size harika bir şekilde teslim etmeye çalışıyoruz.

Bakım ve cilalama, yanı sıra diğer temizlik faaliyetleri ile ilgili bilgi almak için form doldurarak ya da telefon üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.


Teklif Formu

Ücretsiz Keşif Talebi


Sosyal Medya'da Paylaş